DRZEWA SOLARNE i PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

OFERTA

Wybierz oczyszczalnię, zakup ją i użytkuj


Naszym głównym produktem są PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW. Sprzedajemy je od ponad dziesięciu lat w kilkunastu odmianach, zapewniając kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny oraz zadowolenie z ich pracy. Posiadamy własny, profesjonalny serwis świadcząc usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. W stałej ofercie posiadamy podzespoły i części zamienne (kompresory, elektrozawory, dysze, sondy pływakowe, pompy itp.). Z naszych produktów i usług korzysta wiele instytucji, firm i osób prywatnych.

Zapraszamy do działu poradnik, gdzie znajdą Państwo informacje jak przygotować się do inwestycji. Na wszelakie nurtujące pytania chętnie odpowiemy i doradzimy jak dobrać właściwą oczyszczalnię. 

Decydując się na zakup oczyszczalni pragniemy zwrócić uwagę aby urządzenie objęte było obowiązującą normą EN12566-3 +A1:2009, musi posiadać także znak CE. Kopie certyfikatów uzyskać można od sprzedawcy urządzenia. Stanowią one integralną część składanej dokumentacji w procedurach zgłaszania zamiaru budowy przydomowej oczyszczalni ścieków jak i we wnioskach o dofinansowanie inwestycji. 

Poza produktami oferujemy szereg usług dla firm oraz instytucji związanych z tematyką i inwestycjami proekologicznymi w postaci m.in: opracowań strategii i planów, ocen i raportów oddziaływań na środowisko, audytów ekologicznych i energetycznych, doradztwa technicznego, ekonomicznego i finansowego, projektowania instalacji. Nieustannie staramy się wzbogacać naszą ofertę. 

 Zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług zapraszamy do współpracy!