DRZEWA SOLARNE i PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

Drzewa solarne
Komu nie zdarzyło się wyjść z domu bez w pełni naładowanego telefonu czy laptopa?

Drzewo solarne stanowi unikatową konstrukcję, która nie tylko cieszy oko, ale służy nam wszystkim! Dzięki umieszczonym na modułowych gałęziach panelom fotowoltaicznym o wysokiej sprawności, każdy, kto znajdzie się w potrzebie będzie w stanie nieodpłatnie naładować swoje urządzenia mobilne! 

Promieniowanie słoneczne padające na polikrystaliczne panele PV umieszczone na gałęziach drzewa, poddawane jest procesowi konwersji na energię elektryczną, możliwą do zmagazynowania i efektywnego wykorzystania dzięki akumulatorom żelowym, w które wyposażona została instalacja. Ława zasilająca, umieszczona nieopodal drzewa, po wewnętrznej stronie wyposażona została w dwa standardowe gniazda o stałym napięciu 230V oraz dwa wejścia USB, charakterystyczne dla urządzeń mobilnych. 

Konstrukcja zbliżona w swym kształcie do prawdziwego drzewa sprawia, że jest ona elementem doskonale komponującym się z każdym otoczeniem, bez względu na to czy stanowi je nowoczesna architektura miejska czy strefa zieleni. Użyteczny charakter drzewa sprawia, że wpisuje się ono we współczesne standardy wykorzystania i promowania odnawialnych źródeł energii na szerszą niż miało to miejsce do tej pory, skalę. Ława, stanowiąca punkt ładowania urządzeń mobilnych, dzięki swej nietuzinkowej formie dopełnia modernistyczny styl całej instalacji. Niepowtarzalność konstrukcji drzewa znacząco wpływa na podniesienie prestiżu wybranej lokalizacji, a użyteczny charakter powstałej instalacji powoduje, że będzie ona z powodzeniem służyć użytkownikom chcącym w przyjemnym otoczeniu naładować własne urządzenia.


Specjaliści z LiWaterTech co dzień projektują i instalują rozwiązania przyjazne środowisku, podążając za najnowszymi dostępnymi na rynku trendami technicznymi. Projekty indywidualnych oczyszczalni ścieków są prowadzone przez firmę kompleksowo, począwszy od etapu projektowego, na montażu i serwisowaniu kończąc. LiWatertech w swojej bogatej ofercie usług proponuje również prowadzenie badań poziomu wód wskazanych przed instalacją oczyszczalni, przeprowadzanie badań jakości ścieków, indywidulane rozwiązania systemów rozsączania, naprawę niedrożnych pól rozsączających, na użytkowych instalacjach fotowoltaicznych kończąc. W trakcie realizacji są kolejne dwa zielone projekty drzew solarnych, w ramach których powstaną również stacje rowerów miejskich, które już wkrótce będą cieszyć mieszkańców okolicznych gmin.
Firma LiWaterTech kieruje się dewizą: "Wszystko w interesie przyrody!"


 GALERIA DRZEWA   KONTAKT tel. 61 652 72 55